Очно-дистанційні курси інформатиків

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Про SP2

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Мабуть всі вже переконалися, що потрібний Service Pack 2, щоб проінсталювати Visual C# 2005 Express Edition.
У зв'язку з цим запитання. Хто знає адресу, звідки можна взяти інсталяцію SP2, щоб не перевстановлювати Windows?

0

2

Невже ніхто не стикався з такою проблемою? Мене вже райони питають як бути? Я не можу їм радити переставити ліцензійний віндовс на піратський.

0

3

Rebryna V написал(а):

Я не можу їм радити переставити ліцензійний віндовс на піратський.

І я не можу. Ми повинні бути взірцем порядності ;)

0

4

Хочу перевірити ідею: чи не запрацює бібліотека MONO (відкрита альтернатива .NET Framework) з середовищем SharpDevelop на платформі Windows XP SP1. Попросив знайомого скачати MONO (до 60 МБ). Матиму результати - повідомлю.

0

5

Rebryna V написал(а):

Хто знає адресу, звідки можна взяти інсталяцію SP2,

с. Гаврилівка, Теофіпольського району :)

Вчора встановив на одну з машин SP2: маю інсталятор. Треба лише уточнити з Білом Гейтсом умови копіювання.

0

6

Пилипчук О.П. написал(а):

Вчора встановив на одну з машин SP2: маю інсталятор. Треба лише уточнити з Білом Гейтсом умови копіювання.

Який файл оновлення і його розмір? На сайті майкрософт написано, що оновлення для SP2 вільне. Якщо вже є ліцензія і доступний Інтернет, то оновлення повинно встановитися автоматично. Але коли Інтернет на одну машину і той прошений, то треба встановлювати в ручному режимі. Я скачав такий файл оновлення:
WindowsXP-KB884020-x86-enu.exe
Є новіші версії. А от ставити ще не приходилося. Яка послідовність дій?
Оновлення займає від 570 Кб до 1,2 Мб
Треба зайти на сайт Microsoft і дати запит Windows XP Update: Service Pack 2

Ще треба перевірити, чи на практиці все виходить.

0

7

Rebryna V написал(а):

Ще треба перевірити, чи на практиці все виходить.

Перевірив. Нічого не вийшло. Чекаю повідомлення від Олександра Павловича.

0

8

Після встановлення файлу WindowsXP-KB835935-SP2-RUS.exe (260 МБайт) на комп'ютер, де раніше була WinXP SP1, нормально встановилась MS Visual Studio 2005 C#.

0

9

Скачав файл WindowsXP-KB835935-SP2-RUS.exe (260 МБайт). Буду перевіряти. Якщо все вийде так як написав ОП, то можна буде радити всім бажаючим технологію встановлення SP2 замість SP1.

0

10

Питання закрите. Технологія зрозуміла і працює. Щоб проінсталювати Microsoft Visual C# 2005 Express Edition на комп'ютери із SP1? треба:
1. Проінсталювати  WindowsXP-KB835935-SP2-RUS.exe (260 МБайт).
2. Проінсталювати Microsoft Visual C# 2005 Express Edition.

Все це у мене вже є.

0