Очно-дистанційні курси інформатиків

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Очно-дистанційні курси інформатиків » Навчальний посібник » Форма подання матеріалу


Форма подання матеріалу

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ми ще не знаємо, що буде написано в посібнику, але вже варто задуматися, як воно буде виглядати. Знову пропоную обговорити зараз, щоб всім притримуватися одного стилю викладу.

Ідеї для обговорення:

- після кожного (?) прикладу можна відразу ж вміщувати завдання для самостійного виконання (модифікувати наведену програму або розв'язати подібну задачу). Тоді учень, працюючи з посібником постійно "натикатиметься" на задачі, а не тільки знаходитиме їх в кінці параграфа. У рекомендаціях можна акцентувати, що не варто продовжувати читання, якщо не справився з "проміжним завданням";

- в місцях, які вимагають особливої уваги вставляти питання, які примушують задуматись: "Що ж це я щойно прочитав?"

Оголошується конкурс: "Хто перший пришле ОДИН готовий параграф?".

Приз - можна буде не присилати наступних (ЦЕ ТАКИЙ ЖАРТ!!!)

Якщо серйозно, то я на цьому параграфі зможу прикинути варіант оформлення і розіслати всім шаблон. Буде зручніше працювати і в кінці буде менше роботи зі стилями.

0

2

Пилипчук О.П. написал(а):

після кожного (?) прикладу можна відразу ж вміщувати завдання для самостійного виконання

Треба це обговорювати. Мені не дуже подобається.

Пилипчук О.П. написал(а):

прикинути варіант оформлення і розіслати всім шаблон

Підтримую.

0

3

Rebryna V написал(а):

після кожного (?) прикладу можна відразу ж вміщувати завдання для самостійного виконання

Треба це обговорювати. Мені не дуже подобається.

Уточнюю: одне завдання безпосередньо пов'язане з прикладом.

0

4

Стразу вспомнила нашего препода и его методику, ну такие воспоминания, не совсем и положительные...

0


Вы здесь » Очно-дистанційні курси інформатиків » Навчальний посібник » Форма подання матеріалу