Очно-дистанційні курси інформатиків

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Очно-дистанційні курси інформатиків » С# » Робота над проектом С#


Робота над проектом С#

Сообщений 1 страница 30 из 86

1

Список вчителів інформатики, що проходять очно-дистанційне підвищення кваліфікації

1. Беспалько Ганна Анатоліївна, м.Хмельницький
2. Вапнічний Сергій Дмитрович, м.Старокостянтинів
3. Габельчук Юрій Петрович, Красилівський район
4. Гриб Гаяне Анатоліївна, м.Старокостянтинів
5. Зубик Віталій Віталійович Чемеровецький район
6. Мороз Олександр Орестович, Шепетівський район
7. Колісецький Володимир Іванович, м. Шепетівка
8. Пилипчук Олександр Павлович, Теофіпольський район
9. Сіренький Ігор Олексійович, Полонський район
10. Стукалова Ірина Володимирівна, м.Хмельницький
11. Цинчик Тетяна Петрівна, м.Кам’янець-Подільський

1-й етап. Настановча сесія. 23-24 квітня 2007 року – 16 год.

2-й етап. Самостійна робота. 25 квітня – 21 жовтня 2007 року. 120 год.

3-й етап (паралельно з другим).  25 квітня – 21 жовтня 2007 року консультації, взаємодопомога, обговорення через форуми, спілкування електронною поштою, тестування.

4-й етап. Підготовка до заключної сесії. Завершення роботи над проектами і курсовими роботами 22.10 -20.11

5-й етап. Підготовка до заключної сесії. 21.11-20.12

6-й етап. Заключна сесія. 21 грудня 2007 року. Захист проектів, конференція, тестування.

0

2

:) Якщо уважно придивитися то С# це два "окосевших" плюса  :/

0

3

Привіт усім!!!

Гаянэ написал(а):

"Сядем усе" - последнее решение пионеров очно-дистанционного обучения... Один проект вместо одного, а именно С#. Кто против???

Ми всі разом працюємо над одним проектом, а саме C#?

Отредактировано Цинчик Тетяна (2007-04-25 10:38:31)

0

4

Я дивлюсь тут пишуть про все.
Віталій Арсенович все одно лишнє повирізає, як приїде з семінару, тому: хто буде першим в нашій гостьовій книзі http://osvita.pl.km.ua/index.php?option … ;Itemid=23

Отредактировано Igor Sirenky (2007-04-25 11:00:31)

0

5

Нужно определиться с проектами. Если вместо 2-х делаем один, нужно перераспределить обязанности. Хотя я уже не уверена, стоит ли что-то менять.

0

6

Програма факультативного курсу з програмування на С++ вже є готова (Укладач Лисенко) під назвою "Школа олімпійського резерву". Для С++ немає потреби її створювати.
А ось посібника для учнів немає. Немає і програми курсу "Інформатика та програмування", яка б замінила Турбо Паскаль 7.0 на С++.

Отредактировано Цинчик Тетяна (2007-04-25 13:38:42)

0

7

Є посилання на програму Лисенко?

0

8

Igor Sirenky написал(а):

Є посилання на програму Лисенко?

Якщо я не помиляюсь то вона повина бути у збырнику програм видавництва "Прем'єр"

0

9

Ви не помиляєтесь.
Тане: Мы же решили работать над одним проектом, или ты уже забыла???
Ире: Я думаю, что с обязанностями все просто, вместо одного человека над одной проблемой работают двое, вот и все.
Или все хотят делать два проекта???

0

10

Vilen написал(а):

Якщо я не помиляюсь то вона повина бути у збірнику програм видавництва "Прем'єр"

Не забувайте про об'єктноорієнтоване програмування. Одна з причин появи нашого проекту - те, що процедурне програмування поступово відходить в історію. Сучасний програміст пише саме об'єктноорієнтовані програми. З такої точки зору програма Т.І.Лисенко нам не підходить.

Потрібна програма, де стрижнем буде об'єктноорієнтований підхід.

0

11

Габельчук написал(а):

Загляньте сюди:
MS

Дякую! Посилання живе, а отже є законний шлях для отримання програмного середовища. Але скачати я його не можу - діал-ап. Якби хтось скачав і оперативно передав Віталію Арсеновичу, мсожна було б скопіювати всім.

0

12

Всім привіт! Я знову з вами! :)

0

13

Вітаю, всіх

Бачу, я приєднався один із останніх до шановного товариства.
Хто візьметься закачати C# і перевезти його у Хмельницький. Для мене дешевше поїхати у Хмельницький ніж задачати 500 Мбт (і швидше :) )

0

14

Доброго вечора. Поставив на закачку....С#

0

15

А ось і науковий керівник :)

0

16

S.Vapnichny написал(а):

Доброго вечора. Поставив на закачку....С#

Доброго ранку. Ще качає....

0

17

Доброго ранку! C# закачав, поставив, зареєстрував на Microsoft, все класно, але як передати в Хмельницький? Мені дешевше закачати ще раз, ніж з'їздити в Хмельницький  :)

0

18

Igor Sirenky написал(а):

Доброго ранку! C# закачав, поставив, зареєстрував на Microsoft, все класно, але як передати в Хмельницький? Мені дешевше закачати ще раз, ніж з'їздити в Хмельницький

А передати в Шепетівку?  :)  В мене помегабайтна оплата  :(

0

19

Можна передать автобусом, только предварительно созвониться и договориться с тем, кому передаешь. Или тот, кому надо С# пусть звонить и договаривается.
Я еще не качала, но это не проблема (безлимитный тариф). Закачаю на днях (сегодня или завтра) и, если кому надо, пишите, звоните, передам...

0

20

Закачала образ VSC, пока не устанавливала, закачка шла 2 дня. Образ могу передать RVA.

0

21

Стукалова И.В. написал(а):

Закачала образ VSC, пока не устанавливала, закачка шла 2 дня. Образ могу передать RVA.

Я готовий прийняти образ і шукати можливість передати в райони і міста.

0

22

Мені передавати не треба, я вже маю C#

0

23

А де ж Аня Беспалько? Невже її загубили?
Іра, маєш її координати? Нагадай за форум.
До кабачка 13 компів її якраз і бракує.

0

24

Igor Sirenky написал(а):

Мені передавати не треба, я вже маю C#

А мені треба передати, бо більше ніде я його не візьму. Найближчий безлімітний знайомий - в Теофіполі.

0

25

Rebryna V написал(а):

Тому прошу старосту групи чітко відповісти до якого рішення прийшла група.

Вирішили не розпорошувати зусилля на два схожих (особливо, якщо С++ давати об'єктноорієнтованим) проекти, а зробити один проект: факультативний курс С#. Проект від цього тільки виграє: одна людина нормальний посібник за 120 годин (5 діб!) навряд чи напише. А нам ще сказали, що на ці 120 годин претендують ще й інші кафедри, які чекають курсову роботу, гарних результатів тестування тощо...

Я ще раз консультувався з Кухарем Андрієм. Ось фрагмент листування:

> Хочу останній раз уточнити: ми не промахнулись, обравши C#?

Думаю що ні.

> Вона дає можливість компілювати у звичайний exe-файл, чи тільки у код для інтерпретатора?

У .exe файл. Але він одночасно є кодом для інтерпретатрора. Для його виконання необхідна бібліотека .NET Framework (встановлюється разом з Visual Studio. Є окрема інсталяція, для розповсюдження програмного забезпечення.) Цей самий .exe файл може бути запущений і на іншій платформі, скажімо під Linux чи на кишеньковому комп'ютері.

> Якщо тільки друге, то наскільки відрізняється швидкодія?

Швидкодія у порівнянні з C++ повинна бути меншою всього в 2-3 рази. Можна протестувати. Така висока швидкодія досягається шляхом JIT-компіляції (Just In Time Compilation). Код для інтерпретатора компілюється в код для процесора, на якому запущена програма, в момент першого звернення до модуля. Далі в процесі виконання програми використовується відкомпільований код в ОЗУ.

Зменшення швидкодії у 2-3 рази насторожує: чи не постраждають олімпійці, які працювавтимуть на С# у конкуренції з С++?

Отредактировано Пилипчук О.П. (2007-04-28 00:09:21)

0

26

Список слухачів курсів:

1. Беспалько Ганна Анатоліївна, м.Хмельницький
2. Вапнічний Сергій Дмитрович, м.Старокостянтинів
3. Габельчук Юрій Петрович, Красилівський район
4. Гриб Гаяне Анатоліївна, м.Старокостянтинів
5. Зубик Віталій Віталійович Чемеровецький район
6. Мороз Олександр Орестович, Шепетівський район
7. Колісецький Володимир Іванович, м. Шепетівка
8. Пилипчук Олександр Павлович, Теофіпольський район
9. Сіренький Ігор Олексійович, Полонський район
10. Стукалова Ірина Володимирівна, м.Хмельницький
11. Цинчик Тетяна Петрівна, м.Кам’янець-Подільський

Староста групи - Пилипчук Олександр Павлович
Куратор - Ребрина Віталій Арсенович
Науковий керівник проекту - Кухар Андрій Володимирович
Тема проекту: "Навчально-методичний комплекс для факультативного курсу з об'єктно-орієнтованого програмування на мові С#".

1-й етап. Настановча сесія. 23-24 квітня 2007 року – 16 год.
2-й етап. Самостійна робота. 25 квітня – 21 жовтня 2007 року. 120 год.
3-й етап (паралельно з другим).  25 квітня – 21 жовтня 2007 року консультації, взаємодопомога, обговорення через форум, спілкування електронною поштою, тестування.
4-й етап. Підготовка до заключної сесії. Завершення роботи над проектами і курсовими роботами 22.10 -20.11
5-й етап. Підготовка до заключної сесії. 21.11-20.12
6-й етап. Заключна сесія. 21 грудня 2007 року. Захист проектів, конференція, тестування.

Оскільки визначилися з одним проектом, то, можливо, є смисл заново розподілити обов'язки.

Також можна 2-3 слухачам приділити увагу саме курсовим роботам:
- одна з педагогіки
- одна з психології
- одна з соціогуманітарної підготовки
Решта слухачів курсів максимум уваги проекту.
Таким чином все охоплюємо і таку позицію спробую відстояти у ректораті.
Але це при умові, що троє, які візьмуться за курсові роботи, також активно працюють над проектом.

Мене більше цікавить проет і я (при вашій підтримці) буду стояти на своєму.

Чекаю реакції.
Так Аня з нами чи ні?

Отредактировано Rebryna V (2007-04-28 10:53:25)

0

27

Пропоную в назві проекту забрати слова, які прив'язують нас до об'єктно-орієнованого програмування. Це, звісно, звучить модно і "заманчиво", але давайте погодимось із думкою, що такий факультатив, скоріше всього, мають відвідувати і наші потенційні олімпійці. Тому вивчити С#, залишивши поза увагою олімпіадне програмування, не знаю чи варто.

0

28

Igor Sirenky написал(а):

Пропоную в назві проекту забрати слова, які прив'язують нас до об'єктно-орієнованого програмування. Це, звісно, звучить модно і "заманчиво", але давайте погодимось із думкою, що такий факультатив, скоріше всього, мають відвідувати і наші потенційні олімпійці. Тому вивчити С#, залишивши поза увагою олімпіадне програмування, не знаю чи варто.

А хто сказав що С# не можна проводити олімпіади? Як сказав наш науковий керівник 24.04.2007, що в  С# є більше потрібних бібіліотек, як у С++ і мова простіша для вивчання і легше з відслідковуванням помилок. Є проблеми на олімпіадах, що ще не пропонували середовища програмування  С#, можливо що її ще ніхто не замовляв із-за новизни мови. Так що проблема суто технічна, і на мою думку її легко вирішити. Давайте з цим технічним питанням попросимо розібратись нашого куратора.

Отредактировано Габельчук (2007-04-28 14:48:59)

0

29

Привіт усім. Викидати у назві цих слів не варто - в цьому і вся новизна. Об'єктно-орієнтоване програмування -це вища сходинка, яку потрібно освоювати. А у проекті слід передбачити ефективність С# при розвязуванні олімпіадних задач.

0

30

Пилипчук О.П. написал(а):

Зменшення швидкодії у 2-3 рази насторожує: чи не постраждають олімпійці, які працювавтимуть на С# у конкуренції з С++?

Я думаю, що менша швидкість виконання програми не є проблемою для учасника олімпіади. Java теж має таку саму швидкість. Загалом 2-3 рази -- це невелика різниця. Як правило обмеження по часу не підходить настільки близько до часу оптимального розв'язку. По-друге журі можуть враховувати особливості різних мов програмування та встановлювати різні обмеження по часу. Цікаво протестувати чи програма на C# поступається швидкістю Turbo Pascalю. Хоч скажу ще раз, що швидкість виконання програми не є критичною для учасника олімпіади.

Igor Sirenky написал(а):

Пропоную в назві проекту забрати слова, які прив'язують нас до об'єктно-орієнованого програмування.

Згоден. Оскільки ми не ставимо за мету вивчення ООП. Це мабуть повинен бути просто курс програмування на прикладі мови C#.

Пилипчук О.П. написал(а):

Бачив, коли скачував Paint.NET (він теж без неї не працює). Це десь 50 МБайт.

Що стосується бібліотеки .NET Framework. Для того щоб запускати програми необхідно лише один раз скачати та встановити бібліотеку. Існує чотири версії бібліотеки: .NET Framework 1.0, 1.1, 2.0, 3.0. Разом з студією 2005 встановлюється версія 2.0. На неї і будемо орієнтуватися. Хто переходить на Windows Vista може орієнтуватися на версію 3.0, оскільки вона відразу міститься в цій операційній системі. Доречі на багатьох дисках з Windows XP SP2 міститься інсталяція .NET Framework 2.0. Для запуску .exe файлу (без перекомпіляції) необхідна саме та бібліотека, для якої він був скомпільований (не попередня і не наступна). Сумісність версій навмисне заборонена (може розказати окрему чому). Тут є одна певна незручність -- для однієї програми може бути необхідною одна версія бібліотеки, а для другої -- інша. Різні версії бібліотек можуть бути встановлені одночасно без будь-яких проблем. То ж незручність полягає лише в тому, що декілька бібліотек займають місце та їх потрібно скачувати. Інсталяція бібліотеки займає біля 28МБ.

З іншого боку ці технічні питання не мають відношення до вивчення програмування. Вони є суттєвими лише коли ви збираєтеся запускати на своєму комп'ютері велику кількість різного програмного забезпечення розробленого за технологією .NET.

0


Вы здесь » Очно-дистанційні курси інформатиків » С# » Робота над проектом С#