Очно-дистанційні курси інформатиків

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Куратор

Сообщений 61 страница 90 из 158

61

Щодо початку роботи. Давайте домовлятися. Є два варіанти: початок о 9 год або о 10 год.

0

62

Rebryna V написал(а):

Давайте домовлятися. Є два варіанти: початок о 9 год або о 10 год.

Я можу бути лише 0 10-й.

0

63

Я могу и на 9, но вижу, что люди раньше 10-и не соберутся. Ане тоже удобнее на 10. Поэтому поддерживаю Виталия.

0

64

Хай буде на 10.

0

65

Нехай буде на 10, але зможу приєднатись лише о 12

0

66

А який план занять?

0

67

Схоже, що група саморозпустилася на канікули. Я не помічаю активності ні на форумі, ні на WIKI.
Вплинути на право відпочинку дуже важко і чи потрібно?. Давайте домовлятися про порядок роботи.

0

68

Rebryna V написал(а):

Давайте домовлятися про порядок роботи.

Я зараз ще можу працювати, просто ще не має що виставляти на показ. Хочу спочатку розібрати деякі тонкощі, а потім за 2-3 написати варіант для першого читання. Все нормально, я не бачу причин для хвилювання.

Отредактировано Vitaly (2007-06-27 10:55:13)

0

69

Rebryna V написал(а):

не помічаю активності ні на форумі, ні на WIKI.

Як казав один чоловік до своєї жінки "Те що я мовчу, ще не значить, що я нічого не роблю?"  :)

Vitaly написал(а):

Я зараз ще можу працювати, просто ще не має що виставляти на показ. Хочу спочатку розібрати деякі тонкощі, а потім за 2-3 написати варіант для першого читання. Все нормально, я не бачу причин для хвилювання.

Дуже схожа ситуація. Все буде добре.

0

70

Vilen написал(а):

"Те що я мовчу, ще не значить, що я нічого не роблю?"

Ці слова я часто говорю для жінки :) Невже це класика?

Отредактировано Vitaly (2007-06-28 10:42:10)

0

71

Чомусь мені не всі відповідають на листи. Прошу перевірити свої скриньки і відреагувати.
Мова йде про Всеукраїнський банк експертів.

0

72

Rebryna V написал(а):

Другий проміжний контроль. 7-10 вересня 2007 р.

Нагадую, що підходить пора другого проміжного контролю. Що зроблено?
Чи є необхідність збиратися у Хмельницькому? Чи будемо працювати дистанційно?

0

73

Rebryna V написал(а):

Чи є необхідність збиратися у Хмельницькому?

Необхідність є. Але до цього часу треба побачити всі розділи (або хоч більшість). Щось мені підказує ;) , що що з методичної точки зору там буде солідний різнобій.

0

74

Необхідність є. Прошу 15-17 збір призначити на 14-17 ( 7-10 буду на сесії.)

0

75

Оскільки більшість форум переглядають (Не знаю лише про Аню та Юрія), то прошу всім визначитися щодо форми спілкування і другого проміжного контролю. Олександр і Сергій визначилися. Дата 14-17 годиться. Але треба вибрати лише один або два дні. Висловлюйтесь.
На проміжному контролі буде кожному два персональні завдання: 1. У консольному режимі; 2. У візуальному режимі. Час буде обмежений 90 хвилинами. Тому треба буде показати функціональну здатність.
Якщо будемо збиратися, то писатимемо роботу у 410 аудиторії. Якщо будемо дистанційно, то від виставлення завдання до відсилання має пройти не більше 100 хв.
Реагуйте.

0

76

Хочу нагадати, що ще не всі справилися із першим проміжним контролем. Прошу віднестися більш серйозно. Мені не хочеться тут писати прізвища боржників.

0

77

Rebryna V написал(а):

Якщо будемо збиратися, то писатимемо роботу у 410 аудиторії. Якщо будемо дистанційно, то від виставлення завдання до відсилання має пройти не більше 100 хв.

Зібратися потрібно не стільки для виконання завдань, скільки для мозкового штурму щодо посібника... Одного дня буде малувато.

Отредактировано Пилипчук О.П. (2007-08-29 02:44:51)

0

78

Якщо будемо збиратися, то прохання не включати хоча б неділю 16 - вихідний. Є робота, але є й сімейне життя і певні проблеми. Якщо збираємось на два дні, то нехай вони будуть послідовні, наприклад 14, 15. Не розривайте на дві поїздки (14, 17), так дуже складно добиратися і мені не оплатять.

0

79

Пропоную розглянути такі дні: вівторок і середа (18.09, 19.09). Для мене не дуже зручні п'ятниця і субота.
Прошу висловлюватися.

0

80

Rebryna V написал(а):

вівторок і середа (18.09, 19.09).

Влаштовує

0

81

Подходит.

0

82

Якщо мова іде лише про контроль, то це можна процести і дистанційно. Якщо ми хочемо поспілкуватися не лише про вміст вітамінів у бананах, то треба їхати.

0

83

Чомусь не бачив, що народ уже визначився... Думаю, мені також підходить вівторок та середа, а дата - другорядне :)

0

84

А мне все-равно, потому что с завтрашнего дня на одного безработного в "незалежній" Украине станет больше...
Будет денежка - подъеду вас всех повидать, а не будет - будет общаться виртуально...
В проекте буду участвовать, поэтому не вычеркивайте из списка!

0

85

Мені також підходить.

0

86

Гаянэ написал(а):

с завтрашнего дня на одного безработного в "незалежній" Украине станет больше...

Перше питання. Чому?

Тепер прошу глянути як цінуються гарні вчителі із володінням С шарп

Цитата
Ищу хорошего учителя на 16-20 часов для матклассов (язык программирования C#).
Может знаете кого-нибудь подходящего в Киеве?
Кінець цитати

0

87

Аня просила передать, что ее тоже устраивает 18-19.09. А лекции Кухар нам почитает? Или только контрольная?

0

88

Вітаю всіх із звятом знань!
Бажаю здоров'я, творчих успіхів, натхнення.

0

89

Підводжу підсумок:
18-19 вересня підтвердили участь Цинчик Т., Стукалова І., Беспалько Г., Пилипчук О., Зубик В.
З певними умовами - Гриб Г.
Для мене цього недостатньо для прийняття рішення. А час спливає.
Прохання визначитися швидко, адже треба пройти етап узгодження, написання листа-виклику і його відправку у відповідні відділи. Так і домовитися з науковим керівником треба, щоб проконсультував на місці.

0

90

Меня не уволили. Тянули волынку, тянули до тех пор, пока не предложили ставку системного администратора в "міськно" + осталось 8 часов в школе. За "отсутствием ничего" я согласилась на эту авантюру, скрепив согласие своим заявлением. В первый же день работы оказалось, что такой ставки нет, пришлось переписывать заявление, теперь я - "Оператор електронно-обчислювальних машин". Смешно, но что поделать?
Теперь я приеду точно, потому что я осталась практически на той же работе (домашние теперь точно отпустят). Теперь я точно подтверждаю свое согласие.

0