Очно-дистанційні курси інформатиків

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Куратор

Сообщений 31 страница 60 из 158

31

Качнув движок для WIKI (ліцензія GNU GPL).

ftp://softlinks.ru/s449076/dokuwiki-rc2006-09-28.tgz   Розмір:: 1003 KБ (1 026 684 байт)

Потребує тільки PHP. У кого є сайт з підтримкою PHP, можна було б випробувати.

0

32

Igor Sirenky написал(а):

А чому в нас не попросили самі скомпільовані проекти, а якісь doc-файли із звітами.

Тому, що такою діяльністю Ви маєте займатися при написанні посібника. Наприклад, серйозні видавництва чомусь приймають скріншоти з роздільною здатність 300 dpi у форматі .TIFF. Це можна робити фотошопом. Треба скріншоти збирати в окрему теку.
Документа у форматі Ворд не достатньо (у "Аспекті" мабуть досить вордівського документа).
Я задач для посібника не пропоную. Це Ваша задача. Щодо задач з математики і фізики, то це є приклад того, як учні можуть робити прості додатки для уроків математики чи фізики.

0

33

Igor Sirenky написал(а):

Тоді й посібник писати не буде потрібно

Є перший противник проекту у складі групи. Що будемо з ним робити? Що скаже староста?

0

34

Отримав і перевірив роботи п'яти учасників нашого проекту. Вважаю, що Пилипчук О.П., Сіренький І.О., Цинчик Т.П., Стукалова І.В. та Зубик В.В. вже майже готові до написання посібника. Проте не всі чомусь зобразили блок-схему, до мови блок-схем треба повернутися і обговорити. Багато питань у мене до копій екрану (скріншотів). Я архів виставив за адресою
http://ic.km.ua/~riv/kontrol.rar (3.83 Mb). Давайте будемо обговорювати. Хто не може розібратися, дивіться вже готове і включайтеся у роботу. Є домовленість з проректором Лавренюком А.О. про можливий двохденний семінар-практикум. У нас проблема з аудиторією. Запрошуйте у якусь школу, де б середовище працювало нормально.

0

35

Rebryna V написал(а):

Є перший противник проекту у складі групи. Що будемо з ним робити? Що скаже староста?

Не помітив, що це - противник. Вчитайтеся в його повідомлення:

Igor Sirenky написал(а):

Чи не можна ці контролі зарахувати вже за курсові роботи?

Цілком твереза ;) думка. Не забувайте, що посібник - надбудова над основною програмою курсів. А ця контрольна і та, що буде у вересні, якщо їх зчепити разом і "причесати", цілком задовольнить начальство, яке захоче потримати в руках курсову роботу.

Rebryna V написал(а):

Багато питань у мене до копій екрану (скріншотів).

Я скріншоти спеціально "мучив" Фотошопом, щоб був менший файл. Всі проекти у мене (та й, напевно, у всіх) збережені, тому в будь-який момент можу зробити якісні малюнки.

0

36

Щодо курсових. Напевно розроблена своя частина буде ліпшою курсовою, ніж проміжний контроль. Чи не так? Мова йшла про те, щоб була різноманітність напрямків: педагогіка, психологія, гуманітарна підготовка. Мене цілком влаштують розроблені теми як Ваші курсові. А чи задовольнить це керівництво? Ось у чому питання. Буду у цьому напрямку працювати.

0

37

Rebryna V написал(а):

Проте не всі чомусь зобразили блок-схему, до мови блок-схем треба повернутися і обговорити.

Я думав, що ціль контрольної є зріз володіння навиками програмування на С-шарп. Напевне Віталій Арсенович не сумнівається в тому, що кожен з нас може побудувати блок-схему будь-якої із запропонованих задач. У мене просто не було часу на побудову блок-схем у ворді.  Щодо самих задач. Ці задачі нормальні для нашої контрольної роботи, а саме обговорення почалося через те, що ніби такі задачі будуть пропонуватися для збірника. Кожен з нас має свою думку і це нормально. Вважаю, що підбором задач ми можемо зайнятися уже після того, як вималюється картина з посібником.

Rebryna V написал(а):

Є домовленість з проректором Лавренюком А.О. про можливий двохденний семінар-практикум.

Нам цей семінар буде більше потрібен пізніше. Треба кожному з нас написати щось по своїй темі і тоді вже можна зустрічатися, вчитися, обговорювати. Думаю корисніше зануритися самому, а тоді вже обговорити лише ті питання, що дійсно є проблемними.

0

38

Пилипчук О.П. написал(а):

Не помітив, що це - противник.

Дякую, Сашко, в тебе не забереш того, що ти дочитуєшся в тексті до глибини розуміння прочитаного.  :)

0

39

Rebryna V написал(а):

Проте не всі чомусь зобразили блок-схему, до мови блок-схем треба повернутися і обговорити.

Повернутись можливо й потрібно, але не в нашому положенні (за три дні маєш: 1) вивчити нову мову програмування; 2) вивчити нове середовище програмування; 3) створити вордовський звіт на 20 сторінок і більше; 4) і не забути, що ти ще й на роботу ходиш і в домі ти чоловік і батько). Тому вважаю, що в даній ситуації блок-схеми це формальність, хоча приймаю і інші думки нормально.

Rebryna V написал(а):

Багато питань у мене до копій екрану (скріншотів).

Особисто я скріншоти робив простим копіюванням Alt+PrintScreen без додаткової обробки, а відтак, і файл документу вийшов немаленький  :)

0

40

І ще, скріншоти не "різав", щоб було видно, що немає помилок.

0

41

Готовий викликати на семінар-практикум 19-20 червня. Аудиторія 409.
Що скажете? Чи писати листа? Думку Зубика Віталія знаю. Прошу висловитися інших.
Я не настоюю. Але якщо самому (знаю по собі) долати всі перепони, то краще поділитися існуючими напрацюваннями, тоді піде процес швидше. Я так і не можу збагнути, чому до цього часу не маю матеріалів від усіх учасників проекту. Прошу цей технологічний ланцюжок пройти і мені прислати звіт.

0

42

Згоден взяти участь в семінарі 19-20 числа.

0

43

Прохання до Габельчука Ю.П.
Прошу відкрити якусь скриньку, а то мені листи повертаються.
Щось не спрацьовує районовський сервер.
Чи все доходить?

0

44

Igor Sirenky написал(а):

Дякую, Сашко, в тебе не забереш того, що ти дочитуєшся в тексті до глибини розуміння прочитаного.

Це святий обов'язок старости. А про противника я, звичайно, пожартував.

0

45

19-20 числа влаштовують. Давайте спробуємо зібрати докупи проблеми, щоб з'ясувати, чи потрібен семінар саме зараз. Скільки є часу для прийняття рішення?

0

46

Согласна на 19-20 июня. Что там Зубик собирается думать, не знаю. Между прочим, бананы уже обещаны, зажать решил? А если без шуток, первые вопросы уже есть, не мешало бы пообщаться с Кухарем. Виталий Арсентьевич, вы его приглашаете?

0

47

Стукалова И.В. написал(а):

Между прочим, бананы уже обещаны,

За все подумав, а за банани забув :)  Я ж не сказав, що не хочу приїхати.

0

48

Igor Sirenky написал(а):

Але я не відчув того, що C# це якесь інше програмування. Можливо десь є ще зариті якісь секрети, які приваблять нас потім. А поки, що задачі першого контролю показали, що все таки ми крутимось в межах уже вироблених у нас стереотипів.

Пилипчук О.П. написал(а):

Чи не працював хто-небудь з системами WIKI? Це - система колективної розробки документів.

Приємно бачити, що рівень "технологічності" учасників проекту зростає на очах.

WIKI загалом може бути непоганим варіантом колективної розробки посібника.

0

49

Отже, Сіренький, Пилипчук, Стукалова і Зубик згодні на семінар практикум. І все?
А що ж решта учасників проекту? Час біжить, а реакції від ще семи учасників проекту жодної.

0

50

Семинар нужен, готова принять участие но ...  20 июня экзамен в школе (как ни странно, по-информатике). Правда, "сдающих" всего 9 человек, поэтому, если будет мне прощено некоторое опоздание ( или 20 числа позже начнется семинар), согласна на 19-20. Главное, не съеште все бананы без меня!!! :rolleyes:

0

51

У мене не виходить зараз.

0

52

Ідея проведення семінару дуже корисна. Можу бути 19-20.

0

53

Станом на 15.06 відгукнулись позитивно щодо семінару Сіренький, Пилипчук, Стукалова, Зубик, Беспалько і Мороз.
Не може взяти участь Цинчик. А що ж вирішили Габельчук, Гриб, Вапнічний і Колісецький? Визначайтеся швидше.

0

54

Щось Віталій Віталійович, на обіцяні тобою банани, народ не весь клюнув, а як на кавунчики? (В серпні вже будуть кавунчики)  :D

Отредактировано Igor Sirenky (2007-06-18 22:39:03)

0

55

Igor Sirenky написал(а):

Щось Віталій, Віталійович, на обіцяні тобою банани, народ не весь клюнув, а як на кавунчики? (В серпні вже будуть кавунчики)  :D

Саме головне, що не клюнули ті, хто дійсно знає толк у бананах.  ;) Прийдеться народ приваблювати у серпні кавунчиками. Також непогана річ, але в руках тримати не так зручно :D

0

56

Вітаю всіх. Буду 19-20. Пора літня - фрукти річ корисна.

0

57

Привіт всім.
19 червня в мене екзамен з інформатики. Якщо можливо прошу перенести семінар.

0

58

Про всяк випадок повідомляю, що у мене екзамен - 26-го.

0

59

Vilen написал(а):

19 червня в мене екзамен з інформатики. Якщо можливо прошу перенести семінар.

Перенести семінар-практикум не можливо, можливо лише не проводити взагалі. Два дні колективно розібрати середовище, порозв'язувати задачки, обговорити корисно. Якщо Вілен Іванович зайнятий 19, то включиться у роботу 20. У Ганни Анатоліївни навпаки. Я приймаю рішення робити листа і відсилати у райво(міські управління) і кожному з Вас. Схоже, що 100% участі добитися не вдасться.

0

60

Хмельницький обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти

29000 м.Хмельницький, Майдан Незалежності,1, Будинок Освіти, тел. 656164, 657274, 654504
E-mail: hmoippo@i.ua , факс: 650386, 657472 (приймальня)
ідентифікаційний код 02139802

№ 349     від  “16"  червня   2007 р.
на № ____ від “___” _____________ 2007 р.

Начальникам відділів, управлінь освіти
райдержадміністрацій та міськвиконкомів
завідуючим рай(міськ)методичними кабінетами

Повідомляємо Вам, що семінар-практикум учасників проекту по створенню навчально-методичного комплекту для факультативного курсу з інформатики відбудеться 19-20 червня в аудиторії 409.

Список учасників семінару-практикуму:

1. Беспалько Ганна Анатоліївна, м.Хмельницький
2. Вапнічний Сергій Дмитрович, м.Старокостянтинів
3. Габельчук Юрій Петрович, Красилівський район
4. Гриб Гаяне Анатоліївна, м.Старокостянтинів
5. Зубик Віталій Віталійович Чемеровецький район
6. Мороз Олександр Орестович, Шепетівський район
7. Колісецький Володимир Іванович, м. Шепетівка
8. Пилипчук Олександр Павлович, Теофіпольський район
9. Сіренький Ігор Олексійович, Полонський район
10. Стукалова Ірина Володимирівна, м.Хмельницький
11. Цинчик Тетяна Петрівна, м.Кам’янець-Подільський

Просимо відрядити названих вчителів для участі у семінарі-практикумі.

    Проректор            А.Лавренюк

Вик. Ребрина В.
тел.65-03-86

0